Aktualności
Programy partnerskie
O firmie
Akredytacje PARP
Archiwum
Metody działania
Filozofia firmy
Oferta
Studenci AE
Publikacje
Studenci SGH
Nasi Klienci
Kontakt
Linki

O firmie
 


 Informacja o firmie...

 • F.T.S. - Fesnak. Treningi. Szkolenia  jest jedną z najstarszych firm szkoleniowych w Polsce. Pomysłodawcą i założycielem firmy (grudzień 1996) jest Andrzej Fesnak; doktor nauk politycznych o specjalności komunikowanie, kulturoznawca, dziennikarz, agent ubezpieczniowy. Jego działalność w dziedzinie Edukacji Ludzi Dorosłych zapoczątkowana została w latach 90-tych współpracą z Fundacją im. Friedricha Naumanna na terenie całej Europy. Kontakty ze środowiskiem sprzedaży bezpośredniej dały szansę gromadzenia doświadczeń i obserwacji codziennych problemów Sprzedawców, Handlowców, Agentów, Reprezentantów, a także Menadżerów Sprzedaży i Trenerów. Ogromny zbiór doświadczeń oraz konieczność praktycznego rozwiązywania problemów zaowocowały stworzeniem programów edukacyjnych dla tej grupy odbiorców.
 • Jesteśmy jedyną firmą szkoleniową posiadającą własny know-how szkoleniowy dostosowany do wymogów rynku polskiego !  Nie jesteśmy obwarowani sztywnymi wymogami licencyjnymi żadnej firmy zachodniej. Sami szkolimy i certyfikujemy trenerów według naszych programów. Nasz know-how F.T.S. oparty jest na sprawdzonych wzorcach działania realizowanych i wdrażanych w oparciu o realia i doświadczenie zdobyte na rynku międzynarodowym i polskim. Metody stosowane w trakcie treningów F.T.S. zostały wypracowane aktywnie, podczas wieloletniej praktyki trenerskiej.
 • Wykorzystujemy metody, które odróżniają nas od najczęstszego standardu spotykanego na rodzimym rynku usług szkoleniowych. Są one oparte o najtrudniejsze formy dydaktyczne - pracę w grupach koncentrycznych, coaching grupy, coaching indywidualny. Stosujemy również wsparcie internetowe,  distance-learning i mentoring - czyli obsługę klienta przed i po szkoleniu. Opracowujemy materiały przedkursowe, testy w trakcie i po szkoleniu, pracę nad case study. Przygotowujemy Raporty Osobiste oraz Plany Osobistego Rozwoju.
 • Współpracujemy z trenerami „jednozawodowcami" stanowiącymi podstawową strukturę firmy. Ponadto współpracujemy również ze znanymi na rynku instytucjami szkoleniowymi
 • Doświadczenia sprzedażowe i menedżerskie F.T.S. mają korzenie polskie i europejskie. Każdy trener był czynnym sprzedawcą i menadżerem. W tym zakresie pracowaliśmy dla takich firm jak, AIG S.A., Albignia AG, Alte Leipziger AG, Amplico Life S.A., Berlinische Leben AG, Candella Sp. z o.o., Commercial Union, Fiat Poland, DEMPOL, DKV AG, GO BEST, Gothaer AG, Kempter Kerzenmanufaktur, KLIMAPOL Sp. z o.o., Nationale-Nederlanden S.A., PZU Życie S.A., POLAM, Raitemayer GmbH, Sicherheit und Capital OHG, Signal AG, Warta Vita S.A., Winterthur S.A.,  Zurich S.A. 
 • Trenerzy F.T.S gwarantują szczególną jakość w trakcie prowadzenia zajęć. Wynika to z naszego doświadczenia dydaktycznego, dużej ilości przeprowadzonych treningów oraz praktycznego doświadczenia sprzedażowego i menedżerskiego. Oprócz własnego know-how trenerzy F.T.S. doszkalają się cyklicznie podczas szkoleń trenerskich organizowanych przez znane ośrodki światowe poznając nowoczesne techniki dydaktyczne. Nasi Trenerzy jako jedyni w kraju posiadają certyfikaty szkoleniowe  zdobyte w takich ośrodkach szkoleniowych jak:
    -  Dale Carnegie& Associates,   New York (USA)
    -  LIMRA -Life Insurance Marketing Research Association  (GB)
    -  TRANSLIMES GmbH, Bonn, (D)
    -  The Financial Services Training College, Wyboston Lakes (GB)
    -  SMI- Institut für Erwachsenenbildung  Berlin, (D)
 • Umiejętność skutecznego stosowania najnowszych technik dydaktycznych zdecydowanie odróżnia nas jakościowo od przeciętnego poziomu szkoleniowego na rodzimym rynku. Merytoryczne przygotowanie Trenerów F.T.S. oraz praktyka w dziedzinie sprzedaży i managementu czyni z nas zespół specjalistów. Dobieramy optymalne dla danych przypadków techniki szkoleniowe i motywujemy do pracy.
 • Z naszych usług korzysta wiele firm rynku finansowego.  Wynika to ze szczególnych umiejętności sprzedaży produktów abstrakcyjnych - najtrudniejszych produktów na rynku. Ponadto jako jedyna w Polsce firma szkoleniowa posiadamy certyfikaty dotyczące planowania finansowego zdobyte na szkoleniach w The Financial Services Training College.
 • Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy jedynymi trenerami w Polsce potrafiącymi obsługiwać wszystkie komputery finansowe HP. Obsługujemy modele: HP10BII, HP12cPlatinum, HP17BII+, HP19BII+.  Nasi Klienci uczą się w trakcie treningów przede wszystkim rozumienia zganień finansowych oraz rozwiązywani ich przy pomocy aplikacji komputera finansowego. 
 • Na podstawie naszych dotychczasowych działań szkoleniowych możemy być  porównywani do regularnej szkoły wyższej. Przeszkoliliśmy już ponad 15.000 osób.
 • Prowadzimy i organizujemy kursy zamknięte, otwarte, jednostkowe, cykliczne, korespondencyjne. Szkolenia nasze powstają wyłącznie na podstawie analizy potrzeb przeprowadzanej u Zleceniodawcy.
 • Jesteśmy w stanie zorganizować motywacyjny show dla dużych, kilkuset osobowych grup.
 • Doświadczenia praktyczne jak również i wiedza teoretyczna zaowocowały jedynym do tej pory w Polsce podręcznikiem dla trenerów. Jest to, polecana nie tylko w branży ubezpieczeniowej  książka "Szkolenie sprzedawców ubezpieczeń" - wydana przez POLTEXT, Warszawa 1998. Odbiorcą książki zgodnie z duchem prasowych recenzji są  trenerzy różnych branż.
 • Udostępniamy swoje doświadczenia w prasie fachowej. Dr Andrzej Fesnak jest autorem wielu artykułów prasowych związanych z zagadnieniami sprzedażowymi,  szkoleniowymi, finansowymi. Jest redaktorem w Gazecie Ubezpieczeniowej.
 • Wydajemy materiały dydaktyczne w formie książek, broszur oraz filmów dydaktycznych.
 • We współracy z ARTBERO - Studiem  Analiz, Szkoleń i Promocji Sp. z o.o.  realizujemy  wspólnie filmy szkoleniowe i promocyjne. Pod marką BUSINESSMEDIA CORPORATION stworzyliśmy zespół realizatorów - dydaktyków oraz praktyków posiadających duże doświadczenie zawodowe. Dla potrzeb Klientów udostępniamy profesjonalne zaplecze techniczne. Specjalizujemy się w realizacji filmów średnio i nisko budżetowych. Wybieracie Państwo temat filmu lub zgłaszacie projekt.  Uwzględnimy wszystkie Wasze potrzeby i opracujemy scenariusz. Będzie zgodny z wymogami merytorycznymi, dydaktycznymi oraz sztuki filmowej
 • Na potrzeby Zleceniodawcy komponujemy  i nagrywamy odpowiednie utwory muzyczne - hymn firmowy, piosenki motywujące, muzykę na Zjazd Firmowy, Sympozjum, Roczną Konferencję  etc.  W odpowiedzi na potrzeby rynku dr Andrzej Fesnak wraz ze Sławomirem Zygmuntem wydali MC w stylu office music. Jest  to 15 piosenek kabaretowych o sprzedawcach, menadżerach, dyrektorach  oraz życiu central i biur. Kaseta ta cieszy się dużą popularnością w branży ubezpieczeniowej.
 • We współpracy z agencją reklamową Doobra sp. z o.o. organizujemy duże przedsięwzięcia o charakterze marketingowym kreujące produkty lub usługi. Zapewniamy profesjonalną obsługę poligraficzną i medialną.

 ZAPRASZAMY  DO  WSPÓŁPRACY !!!
 
 
 
 
Do poprzedniej strony

Sklep - kalkulatory finansowe

  Subskrypcja
akceptuje politykę
prywatności


  Logowanie

   
Wykonanie techniczne serwisu: GogaNet
Fesnak. Treningi. Szkolenia. - Szkolenia zawsze z humorem...